والا موویز

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم Moulin Rouge! 2001 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :کریسشن (کریستین) نویسندهٔ انگلیسی جوانی است که در ۱۸۹۹ به محلهٔ مونمارتر پاریس نقل مکان می‌کند تا بتواند جایگاهی در فرهنگ بوهمی آن سال‌ها برای خود بیابد. او که تنها ماشین تایپ و کمی خرت و پرت را با خود به همراه آورده است در هتلی ساکن شده و مشغول نوشتن می‌شود. یک روز بر حسب تصادف با یک گروه موسیقی به رهبری تولوز لوترک که سر از اتاق او درآورده‌اند آشنا می‌شود که می‌خواهند نمایشی تازه را برای هارولد زیدلر، صاحب کاباره مولن روژ بر روی صحنه ببرند. کریسشن با نوشتن قطعه‌ای برای آن‌ها کمک می‌کند تا نمایش «دیدنی دیدنی» خلق شود. گروه او را با خود به مولن روژ می‌برد تا با اجرای خصوصی آن برای ساتین، همخوابه و هنرپیشهٔ مشهور کاباره، نظر او را جلب نمایند. ساتین کریسشن را با دوک، مرد ثروتمندی که قرار است در کاباره مولن روژ سرمایه‌گذاری نماید و هارولد زیدلر ترتیب گذراندن یک شب با او را داده است اشتباه گرفته و او را به اتاق مخصوص خود برده و شروع به اغواگری می‌نماید. اما با سخنان کریسشن درمی‌یابد که اشتباه کرده و از او می‌خواهد تا پیش از سر رسیدن دوک از آنجا برود. دوک آن دو را می‌بیند و ساتین وانمود می‌کند که آن‌ها مشغول تمرین نمایشی هستند و با اجرای آن در برابر دوک او را ترغیب به سرمایه‌گذاری در این نمایشنامهٔ موزیکال می‌کنند.

دانلود فیلم Phillauri 2017 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :یک مرد برای جلوگیری از تهدیدهای زندگی عاشقانه اش باید با یک درخت ازدواج کند ، اما به نظر می رسد این درخت روحیه بیش از مردی که برای آن چانه زنی شده است ، دارد.کانان از کانادا به هند بازگشت تا با دوست دختر خود آنو ازدواج کند ، اما می فهمد که او مانگلیک است و قبل از ازدواج با یک درخت باید ازدواج کند. او با اکراه با درختی که پس از اتمام مراسم به درستی خرد شده ازدواج می کند. در نتیجه ، از آن روز به بعد روح زنی به نام ششی ، که در آن درخت خاص زندگی می کرد ، مورد آزار او قرار گرفت و از این رو ادعا می کند اکنون با او ازدواج کرده است.

دانلود انیمیشن The Knight and the Princess 2019

خلاصه داستان :یک پسر جوان ، محمد الکاسم ، از بسیاری از بی عدالتی ها ناامید شده است. او تصمیم می گیرد تغییر ایجاد کند. او با دشمنان خود می جنگد و سرانجام به ریشه همه شرارت در سرزمین سند - شاه ظهور ظالم - می رسد.

دانلود فیلم Detective Jagga 2017 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :داستان جگگا جسوس پیرامون پرونده پررنگ Purulia Arms Drop است که در سال 1995 اتفاقاً برای سرنگونی دولت کمونیست آن زمان بنگال غربی هند رخ داد. جگگا ، پسر جوانی کنجکاو و خجالتی در یک شهر کوچک عجیب و غریب با پدرخوانده تصادف پذیر خود ، باغچی ، زندگی خوشی را سپری می کند. جگگا ، با خودآگاهی نسبت به لکنت خود ، زیاد حرف نمی زند. تا اینکه یک روز باگچی به او یاد می دهد که "در آهنگ" صحبت کند. مدتی بعد ، پس از پذیرش جاگا در یک مدرسه شبانه روزی ، بگچی ناگهان ناپدید می شود...

دانلود انیمیشن Enchanted 2007 با دوبله و زیرنویس فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :جیزل دختری است که در جنگل زندگی می‌کند و شاهزاده اندولیزیا جان او را نجات می‌دهد و عاشق او می‌شود؛ و قرار می‌شود جیزل و شاهزاده ادوارد با هم ازدواج کنند. اما نامادری ادوارد که ناریسا نام دارد و یک جادوگر بدجنس است.او میداند که اگر جیزل و ادوارد باهم ازدواج کنند ادوارد پادشاه میشود و تاج و تخت از وی گرفته میشود؛ بنابراین با جادو جیزل را به درون چاهی می‌اندازد.( از این قسمت فیلم از حالت کارتون به واقعیت تبدیل می‌شود) جیزل به نیویورک وارد می‌شود و مردی به نام رابرت که وکیل طلاق است و همسر قبلیش مرده(و دختری به نام مورگانا دارد) را ملاقات میکند که می‌خواهد با زنی به نام نانسی ازدواج کند. به اصرار مورگانا رابرت او را با خود به خانه می‌برد. صبح روز بعد که آنها از خواب بیدار می‌شوند می بینند که جیزل به کمک حیوانات خانه را مرتب کرده‌است.

دانلود انیمیشن The Hunchback of Notre Dame 1996 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :در پاریس قرن پانزدهم,تلوپین توله سگ این داستان عاشقانه را روایت میکند.کازیمودو مردی بد قواره که به عنوان ناقوس زن در کلیسای نتردام کار میکند,عاشق دختری کولی به نام اسمرالدا می شود.اتفاقاتی پیش می اید که کازیمودو باید از کلیسا و این دختر کول در برابر ظلم دفاع کند.

دانلود انیمیشن Over the Moon 2020 با دوبله و زیرنویس فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :با وجود عزمی راسخ و علاقه ای بسیار به علم ، یک دختر جوان بااستعداد برای اثبات وجود الهه ای افسانه ای در ماه ، یک سفینه موشکی برای سفر به ماه می سازد . در آن جا او با چالش هایی غیرمنتظره ای روبه رو می شود و سرزمینی عجیب وغریب از موجودات خارق العاده را کشف می کند که زندگی اش را برای همیشه دست خوش تغییراتی می کند …

دانلود انیمیشن Pinocchio 1940 با دوبله و زیرنویس فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :پینوکیو ، فیلمی انیمیشنی محصول سال ۱۹۴۰ به کارگردانی نورمن فرگوسن می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم انیمیشنی آمده است ، پیرمرد نجاری به نام پدر ژپتو بچه‌ای ندارد و تنهاست و با درست کردن اشیاء چوبی امرار معاش می‌کند. تا اینکه او با درست کردن عروسکی چوبی به نام پینوکیو باور می‌کند که کودکی دارد و…