والا موویز

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم The Nile Hilton Incident 2017 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :یک خدمتکار شهادت یک قتل در یک هتل لوکس را می دهد و یک پلیس مسئول بررسی این پرونده می شود، اما به زودی روشن می شود که افراد با نفوذی نمی خواهند این پرونده حل شود.

دانلود فیلم Yoorijungwon 2017 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :جی-یون با وجود معلولیت دانشجوی مقطع دکترا هست، او توانایی برقراری ارتباط با طبیعت را دارد و…

دانلود فیلم Nails 2017 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :دانا میلگروم ، مربی پیست و علاقه مند به تناسب اندام ، هنگام عبور از خیابان ، توسط راننده ای زیر گرفته میشود. قبل از احیا توسط امدادگران مدت کوتاهی می میرد. هنگامی که در بیمارستان از خواب بیدار می شود ، بدن او مورد ضرب و شتم قرار می گیرد ، پاهایش فلج می شود و از طریق لوله تراشه به یک ونتیلاتور پزشکی متصل می شود. او که قادر به صحبت نیست ، مجبور به استفاده از برنامه سنتز تشخیص گفتار می شود. همسرش استیو به او کمک می کند تا با برنامه سازگار شود و به او اطمینان می دهد که به زودی تلاش خواهد کرد تا او را به خانه بازگرداند. آن شب دانا معتقد است شخصی وارد اتاق او شده است. دستیار پرستار ، تروور ، صبح اتاق را برای او چک می کند اما می گوید هیچ مریضی این اطراف سرگردان نیست. ولی دانا اصرار دارد مردی او را آزار می دهد ، دکتر استنگل روانپزشک به او مشکوک می شود. همانطور که استیو اصرار دارد کارکنان بیمارستان از او مراقبت بیشتری کنند ، دختر دانا ، جما ، در بیمارستان کاوش می کند ، غافل از اینکه شخصیتی شبح وار او را مشاهده کرده است.

دانلود فیلم The Eyes 2017 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :در خلاصه داستان این فیلم جنایی آمده است ، هنگامی که ۶ غریبه در یک انبار مخوف از خواب بیدار می‌شوند ، پس از مدتی در می‌یابند که از آنها قرار است در یک آزمایش مرگبار استفاده شود. به این صورت که ۵ نفر آنها خواهند مرد و تنها یک نفر زنده می‌ماند. اکنون آنها باید تصمیم بگیرند که چه کسی زنده بماند و…

دانلود فیلم Spreading Darkness 2017

خلاصه داستان :استو زیرکفلر یک مدیر اجرایی پر نفوذ و پر قدرت است که تاکنون از شیوه های مختلف توانسته پول خوبی به جیب بزند. پس از آنکه استو، همسرش را از دست می دهد، دچار بک بحران عمیق عاطفی میشود. حال او برای آرام کرد خود، قصد دارد تا …

دانلود فیلم Who Killed Nelson Nutmeg? 2015

خلاصه داستان :چهار کودک در تعطیلات سالانه در اردوگاه تابستانی خود مظنون هستند که قاتل پارک طلسم شده هستند ، بنابراین آنها تصمیم گرفتند که چه کسی نلسون جوز هندی را کشته است؟

دانلود فیلم Totem 2017 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :وقتی پدر بیوه جیمز از دوست دختر جوان خود می خواهد که در آنجا زندگی کند ، دخترانش کلی و ابی در سازگاری مشکل دارند. با تنش بیشتر اوضاع ، یک سری اتفاقات غیر قابل توضیح باعث می شود که کلی به دنبال راهی برای استفاده از توتم برای کنترل حضور خارق العاده در خانه باشد.

دانلود فیلم Ezra 2017 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان : دختری تازه عروس یک صندوق عتیقه را به خانه خود می آورد، غافل از اینکه داخل صندوق روح “ابراهیم عزرا” وجود دارد و …این فیلم با مرگ آخرین یهودی مالابار در کوچین آغاز می شود. یک فروشنده عتیقه ، وسایل عتیقه از جمله جعبه ای عجیب و غریب با نوشته های یهودی را از خانه این یهودی می دزد. نيروي غيبي از صندوق پرتاب مي شود و شب كارگري را در مغازه اش مي كشد.

دانلود فیلم Detective Jagga 2017 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :داستان جگگا جسوس پیرامون پرونده پررنگ Purulia Arms Drop است که در سال 1995 اتفاقاً برای سرنگونی دولت کمونیست آن زمان بنگال غربی هند رخ داد. جگگا ، پسر جوانی کنجکاو و خجالتی در یک شهر کوچک عجیب و غریب با پدرخوانده تصادف پذیر خود ، باغچی ، زندگی خوشی را سپری می کند. جگگا ، با خودآگاهی نسبت به لکنت خود ، زیاد حرف نمی زند. تا اینکه یک روز باگچی به او یاد می دهد که "در آهنگ" صحبت کند. مدتی بعد ، پس از پذیرش جاگا در یک مدرسه شبانه روزی ، بگچی ناگهان ناپدید می شود...