والا موویز

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود انیمیشن If Anything Happens I Love You 2020 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :یک فیلم کوتاه انیمیشن با تصویرگری زیبا است که ما را به یک سفر احساسی فوق العاده از زندگی پدر و مادری می کشد که برای غلبه بر آسیب ناشی از یک واقعه غم انگیز که خانواده آنها را برای همیشه تغییر می دهد ، تلاش می کنند. این فیلم یک داستان خیره کننده است که دردی سخت را که فرد می تواند احساس کند و همچنین انعطاف پذیری روح انسان را در کنار هم قرار می دهد...

دانلود انیمیشن Minions Holiday Special 2020 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان : فیلم جدید مینیون‌ها به همراه حضور مهمان ویژه از برخی شخصیت های محبوب کمپانی "ایلومینیشن اینترتینمنت" از فیلم های "زندگی مخفی حیوانات خانگی" و "آواز".

دانلود انیمیشن The Lego Star Wars Holiday Special 2020 با زیرنویس و دوبله فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان : ری دوستانش را ترک میکند یک کلید قدیمی را کشف می کند که او را به سفر در زمان و مکان می فرستد ، جایی که او با افسانه های گذشته روبرو می شود و تمام دوره های جنگ ستارگان را گرد هم می آورد. LEGO Star Wars Holiday Special دارای یک بازیگر درجه یک صدا ، از جمله بیلی دی ویلیامز ، آنتونی دانیلز و کلی ماری تران است . همه آنها نقش های خود را روی صفحه بازی کرده اند. آنها با نام هایی آشنا می شوند که برای طرفداران جنگ کلون آشنا خواهند بود

دانلود انیمیشن Once Upon a Snowman 2020 با دوبله و زیرنویس فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :روزی روزگاری یک آدم‌برفی ، نام فیلمی انیمیشنی محصول ۲۰۲۰ به کارگردانی دن آبراهام و ترنت کوری می‌باشد. این انیمیشن اولین گام‌های اولاف پس از زنده شدن و جستجوی هویتش در کوه‌های برفی خارج از آرندل را روایت کند و…

دانلود انیمیشن The Physics of Sorrow 2019 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :در داستان این انیمیشن که از نقاشی های راز آلودی استفاده شده است که باعث به کار گرفتن قوه تخیلتان میشود و ذهنمان را به محیط اطراف و رازهای نهفته در آن بیشتر جلب می کند. در انیمیشن The Physics of Sorrow حماسه ای از احترام دوران کودکی و پشیمانی بزرگسالان نشان داده می شود که این اولین فیلم کاملاً انیمیشنی است که از نقاشی رازآلود استفاده می کند، که اکثر آن انتزاعی و در عین حال ماجراجویانه است .

دانلود انیمیشن A Toot-Toot Cory Carson Halloween 2020 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :این انیمیشن که با محتوای جشن هالووین و قسمت شیرین و جذاب قاشق زنی همراه است ما را به دنیای زیبا و کودکانه ای می برد. در داستان این سه دوست که با نام های کوری، کریسی و فردی در جشن هالووین در جستجوی آب نبات هایی به اندازه بسیار بزرگی می باشند و همین جستجوی آنها باعث ماجرای انیمیشن A Toot-Toot Cory Carson Halloween می شود اما آیا این آب نبات ها و تمام این خوراکی های خوشمزه ارزش سفر به طرف دیگر شهر که موسوم به قسمت شبح وار شهر هست را دارند؟ آیا آنها موفق به پیدا کردن بزرگ ترین آب نبات شهر می شوند یا خیر...

دانلود انیمیشن Marvel Rising: Playing with Fire 2019 با دوبله و زیرنویس فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :داستان این سِری از انیمیشن های «مارول بر می خیزد» درمورد کاراکتر «اینفرنو» یا همان «دوزخ» است که قدرتش توسط تبهکاری به اسم «زایلا» دزدیده میشود. جنگجویان مخفی تلاش میکنند تا قدرت اینفرنو را پس بگیرند اما خودش در این باره تردید دارد و نمیداند آیا اصلا قدرتش را میخواهد یا نه؟!

دانلود انیمیشن Super Monsters: The New Class 2020 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :درباره کودکان هیولا با قدرت های فرا انسانی است که وارد یک کلاس درس پیش دبستانی می شوند تا در آنجا قدرت های خود را بهتر یاد بگیرند ، در آنها استاد شوند و بتوانند آن را وارد مرحله بعد کنند و از آن بهتر استفاده کنند . کلاس درس آنها در انیمیشن سینمایی Super Monsters: The New Class 2020 صورتی رنگ است و هر کودکی که وارد آن می شود دارای قدرت خاصی است که باید آن را به خوبی یاد بگیرد تا بتواند به درستی از آن استفاده کند یا به بیان دیگر آن را کنترل کند تا در هر جا و هر مکانی آن بروز نکند.

دانلود انیمیشن Marvel Rising: Operation Shuri 2019

خلاصه داستان :درباره شاهزاده خانم واکاندا ، شوری می باشد که قصد دارد در زمین یک زندگی عادی را آغاز کند ، او که در سنین نوجوانی است دوست دارد طعم داشتن یک زندگی عادی را با دیگر همسن و سال های خودش بچشد به همین خاطر از شهرش خارح و به دنیای بیرون وارد می شود تا این لذت را بچشد اما زمانی که یک واکاندایی باشید و جزو مشهورترین و باهوش ترین افراد روی زمین باشید اوضاع کمی فرق می کند به همین خاطر در انیمیشن سینمایی Marvel Rising: Operation Shuri 2019 ، شوری با چالش هایی رو به رو می شود و متوجه می شود که واقعا چه کسی هست و چه توانایی هایی دارد .

دانلود انیمیشن Marvel Rising: Battle of the Bands 2019 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :Ghost-Spider یا شبح عنکبوت یک شخصیتی است که در داستان دارای دو زندگی به شکل های متفاوت است و با اینکه توانسته است تعادل بین هویت و زندگی مخفی و زندگی واقعی اش را حفظ کند ، اما هیچگاه نتوانسته که داخل یک گروه قرار بگیرد و همیشه از هر چیزی که منجر به گروه شدن او با اشخاص دیگر می شده است ، فرار کرده است . داستان انیمیشن Marvel Rising: Battle of the Bands بر همین پایه استوار است و درسی است برای کودکان و نوجوانانی که گوشه گیر هستند و نمی توانند برای خود دوستی پیدا کنند . نام اصلی شخصیت در این انیمیشن کوتاه 22 دقیقه ای گوئن است و او کم کم متوجه می شود که اشخاصی که در گروه او که یک گروه موسیقی هستند اشخاص خوب و قابل اعتمادی هستند و با آنها دوست می شود و به آنها اسرار خود را بازگو می کند . در این بین او باید بین مبارزاتش با افراد شرور و کار کردن گروهی با این تیم تعادل برقرار کند زیرا هر کدام قوانین به خصوص خود را دارند و گوئن تا به حال این تجربه را نداشته است و در همین موقع است که متوجه می شود می تواند بر روی کار گروهی نیز حساب کند .