والا موویز

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم The Young Victoria 2009 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :داستانی دراماتیک از سال های ابتدایی سلطنت ملکه ویکتوریا که اوضاع کشور بشدت نابسامان بود. زمانی که شاهزاده آلبرت، یکی از مردان مورد علاقه ملکه محسوب میشد. در ادامه اما …

دانلود فیلم Tulip Fever 2017 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :داستان فیلم در هلند سدهٔ هفدهم رخ می‌دهد. در دورهٔ حباب اقتصادی گل لاله، دختری جوان به نام سوفیا به عقد ازدواج مردی مسن به نام کرنلیس در می‌آید. پس از گذشتن زمانی از این ازدواج، کرنلیس کم‌کم از داشتن جانشینی برای خود از این پیوند ناامید می‌شود. سوفیا نیز ناخرسند است. در این میان کرنلیس تصمیم می‌گیرد تا نقاشی را برای کشیدن تصویری از او و همسر زیبایش اجیر کند؛ ولی سوفیا و نفاش عاشق هم می‌شوند و پنهانی رابطه برقرار می‌کنند. از آن سو پیش‌خدمت ایشان هم از یک ماهی‌فروش که به تازگی به دلالی پیاز لاله پرداخته باردار می‌شود؛ ولی ماهی‌فروش ناپدید می‌شود. در این میان پیش‌خدمت داستان بارداری‌اش را به خانم‌اش می‌گوید ولی هنگامی که از یاری سوفیا ناامید می‌شود وی را تهدید می‌کند که پرده از رابطهٔ نامشروع‌اش با نقاش برخواهد داشت؛ و ادامهٔ ماجرا...

دانلود فیلم Nowhere Boy 2009 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :جان در پنج سالگی از مادرش جولیا لنون جدا شد. او توسط عمه و عمویش ، میمی و جورج اسمیت ، به عنوان پسر خودشان تربیت شد. او در مراسم خاکسپاری جورج حقیقت را می فهمد ، کنجکاو می شود تا مادر خودش با بیابد. جان در هنگام دیدار با جولیا از بلکپول شیفته موسیقی راک اند رول می شود.وقتی جان از مدرسه اخراج شد ، جولیا به او پیشنهاد می کند که در ساعت های مدرسه در خانه اش بماند تا میمی اورا پیدا نکند. جولیا به جان می آموزد که چگونه بانجو بنوازد. میمی نقشه آنها را می فهمد و می خواهد که متوقفشان کند، اما جان امتناع می کند و با جولیا زندگی می کند.

دانلود فیلم Boy A 2007 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Boy A 2007 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :اندرو گارفیلد اریک ویلسون را به تصویر می کشد. این فیلم با آزاد شدن اریک یا از یک واحد امن یا زندان با نام جک بریج آغاز می شود. گذشته او از طریق فلاش بک گفته می شود.اریک ویلسون با فیلیپ کریگ که مشکل ساز است دوست می شود و او را از دست گروهی قلدر نجات می دهد. بعدا فاش شد که فیلیپ قربانی تجاوزی است که توسط برادر بزرگترش انجام شده است. فیلیپ با دختری از مدرسه آنها درگیر می شود که با دو پسربچه ای که در یک پارک لول می خورند روبرو می شود. او وقتی شاهد است که فیلیپ با چاقوی استنلی تخریب یک تابلوی پارک را خراب می کند از آنها انتقاد می کند و از آنها با عنوان "کف" یاد می کند.

دانلود فیلم Who Killed Nelson Nutmeg? 2015

خلاصه داستان :چهار کودک در تعطیلات سالانه در اردوگاه تابستانی خود مظنون هستند که قاتل پارک طلسم شده هستند ، بنابراین آنها تصمیم گرفتند که چه کسی نلسون جوز هندی را کشته است؟

دانلود فیلم Rise of the Footsoldier 3: The Pat Tate Story 2017 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :گانگستر مشهور، پات تیت، گروه مجرمان زیرزمینی را برای به قدرت رسیدن هدایت میکند.

دانلود کنسرت Hans Zimmer: Live in Prague 2017

خلاصه داستان : کنسرتی فوق العاده دیدنی از هانس زیمر، اجرای برترین موسیقی متن هایی که توسط او ساخته شده همراه با جلوی های هیجان انگیز و خیره کننده نور.

دانلود انیمیشن Octonauts & the Great Barrier Reef 2020

خلاصه داستان :اکتوناوت ها باید راهی برای جلوگیری از انبوه گرسنه مرجان هایی که در حال خوردن ستاره دریایی هستند ، پیدا کنند تا خانه شکننده صخره های یک دوست جدید را نجات دهند.

دانلود انیمیشن Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit 2005 با دوبله و زیرنویس فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :داستان این انیمیشن از ان قرار است که والاس و گرومیت به کار خرگوش‌گیری می‌شوند وپس مدتی وارد خانه یک خانم اشراف‌زاده می‌شود و بایک شکارچی روبرو میشوند که مخالف شیوه آنان است تا اینکه این خانم پیشنهاد می‌دهد که خرگوش هارا از خوردن سبزیجات زده کند شب هنگام موقعی ماه کامل است آنها این کار را انجام می‌دهند ولی به دلیل دستکاری والاس دستگاه خراب شده و جای مغز اوبا یک خرگوش عوض می‌شود واین خود باعث بروز داستان‌ها و اتفاقات عجیب و غریبی می‌شود.

دانلود انیمیشن Octonauts and the Caves of Sac Actun 2020 با دوبله و زیرنویس فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :انیمیشنی از ماجراجویی های اکتازیون ها در زیر آب، آنها این بار به غارهای شگفت انگیز سفر میکنند و به اختاپوس های کوچک گمشده کمک میکنند تا به منزلشان در دریای کارائیب بازگردند.